*** Hotel Rezidence Dvořák ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Rezidence Dvořák

Ubytování v Praze : Malý rodinný hotel Rezidence Dvořák svou vybaveností odpovídá **** hotelu a nabízí svým hostům k ubytování luxusní apartmá. Nenajdete lepší umístění kavárny s ubytováním. Tiché a nádherném prostředí na pěší zóně Kampy několik kroků od Karlova mostu. Pokoje jsou stylově zařízené a kompletně renovované v roce 2001.

Praha 1 Rezidence Dvořák ubytování :
Ubytování je vhodné pro páry, romantiky, milovníky architektury i pro rodiny. Celkem 3 dvoulůžkové apartmá, skládají se z obývacího pokoje ( možnost přistýlky), ložnice a koupelny. Součástí třípatrové budovy není výtah, což Vám však na druhé straně vynahradí nádherný pohled na Karlův most z apartmá ve třetím patře.

Rezidence Dvořák ubytování Praha hotel služby :
Sice malá ubytovací kapacita, ale vybavení dle všech kritérií čtyřhvězdičkového hotelu: mini bar, TV sat, vlastní sociální zařízení - koupelna s vanou, toaleta. Wi-Fi připojení na internet je zdarma. Na požádání Vám připojí Fax. V ceně je zahrnuta bufetová snídaně, denní úklid. Domácí miláčci povoleni, prádelna / chemické čistění, restaurace. Možnost posezení v kavárně.

Dvořák hotel ubytování v Praze Rezidence poloha :
Rezidence Dvořák je zvláštní nejen svou historií a architekturou, ale především svou polohou. Nachází se na jednom z nejromantičtějších míst Prahy, poloostrově Kampa, několik metrů od Karlova mostu a přitom zde panuje výsostný klid a soukromí. Hotel se nachází 10 minut od stanice metra Malostranská a 10 minut od zastávek tramvaje.

Ubytování Rezidence Dvořák Praha Kampa :
Park Kampa, nazývaný též Pražské Benátky, leží na ostrově při Malostranském nábřeží. Čertovka je umělá strouha, vodní rameno Vltavy, její pojmenování je odvozeno od domu U sedmi čertů. Před palácem Michnovského vlevo na Čertovce se točí obnovené velké dřevěné kolo, které připomíná zdejší původní mlýn Huť. Michnův palác se v 18.st. stal zbrojnicí, což dnes připomíná již jen název restaurace Stará zbrojnice. V budově někdejšího Sovova mlýna je muzeum. Ostrov byl odedávna znám svými hrnčířskými trhy.

Hotel Praha 1 Rezidence Dvořák - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - disponuje restauracíHotel Praha 1 Rezidence Dvořák -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Rezidence Dvořák - na pokojích je telefon